Halı yıkamaya evlerinin önünde, boş arazide, köyde bahçede ve hatta apartman boşluğunda yıkamaya son!


Yayınlandığı Tarih : 01/09/2019
Yayınlayan : Yönetici


Erenköy Halı Yıkama İle Halılarınız Güvende

Halılarınızın her anda hijyeninin sağlanması ve temizliği için en sağlıklı ve en kolay yol halı yıkama işlemidir. Ancak halıların yıkanması aynı zamanda uzmanlık ve donanım gerektiren bir iştir. Çünkü temizlenmesi için vermiş olduğunuz halılarınız yanlış uygulamalar sonucunda tamamen özelliklerini yitirebilir ve zarar örebilir. Erenköy halı yıkama olarak tüm çeşitten halılarınızı gerektiği gibi ve özenle temizliyoruz.

Farklı Halı Çeşitlerine Göre Farklı Teknikler

Günümüzde ihtiyaçlardan ve çeşitli isteklerden kaynaklı olarak çok çeşitli halılar üretilmektedir. Dolayısıyla farklı iplikler, farklı dokuma tarzları ve farklı renkte halıların yıkanmaları ve temizlenmeleri de önemli bir konudur. Çünkü bu çok farklı çeşitteki halıların yıkanmaları da kendilerine özgü farklılıkları beraberinde getirmektedir. Örneğin bir ipek halı ile bir shaggy halı aynı tekniklerle yıkanmamalıdır.

Farklı Leke Çeşitlerine Farklı Çözümler

Halı temizliğinde önemli noktalardan birisi de halıdaki lekelerdir. Çünkü her leke için farklı temizlik ürünleri kullanmak gerekir. Dolayısıyla bir halı yıkama firması hem baş edeceği lekelere karşı hem de halının çeşidine göre farklı temizleme teknikleri ile çalışmak durumundadır. Tabii ki bu da bir uzmanlık gerektirmenin yanı sıra firmanın sahip olduğu teknik donanım da önemlidir. Tüm bunların bilincinde olan Erenköy Halı Yıkama olarak halılarınızı yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimin yanı sıra sağlam bir teknik donanımla özenle yıkayarak adresinize teslim ediyoruz.